Чаплинський район, Херсонська область

Голова громади

Народився Віталій Каземирович 19 липня 1954 року в м. Вінниця в родині вчителя. Після закінчення Акимівської середньої школи  (АР Крим) проходив  строкову службу в лавах Радянської Армії. У 1983 році закінчив Скадовський технікум за спеціальністю «Агрономія».

З 1982 року працював у КСП ім.. І.Кудрі в с. Хлібодарівка на посаді інженера-механіка, заступника голови підприємства.

З 1993 року – 2015 рік В.К. Свінціцький  був Хлібодарівським сільським головою.

У 2015 році був обраний головою селищної ради Асканія-Нова та у грудні 2016 року на виборах об’єднаної  територіальної громади Асканія –Нова селищна рада знову посів цей пост.

Віталієм Каземировичем спільно з ініціативними групами реалізовано багато міні-проектів  соціального характеру (футбольне поле з трав’янистим покриттям, освітлення вулиць, ремонт пам’ятників, відкриття тренажерної зали, огороджування кладовища, амбулаторії, території ринку та багато іншого).

З 1975 року він є засновником та головним тренером ФК «Колос»(Хлібодарівка), який багато років є гордістю районна,   області. У цьому році його команда завоювала кубок області  та Віталія Каземировича визнано кращим тренером Херсонської області.

За сумлінну працю та професіоналізм Віталія Каземировича у 2009 році нагороджено Почесною Грамотою Херсонської обласної ради, а у 2012 році – Грамотою Херсонської обласної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю і вагомий внесок в розвиток місцевого самоврядування.