Чаплинський район, Херсонська область

САЙТ ЦІНА ДЕРЖАВИ

Український сайт, який дасть зрозуміти звичайному громадянину, скільки з його зарплати витрачається державою на утримання армії, медицини, на АТО. Також, відвідавши його стане зрозуміло, як формується український бюджет, який має дефіцит, який борг вже навис над українською скарбничкою. Але, що найцікавіше, на нашу думку – це пенсійний калькулятор. Кожен зможе приблизно зрозуміти, яка на нього чекає пенсія, побачити скільки можуть отримувати пенсійного забезпечення депутати, судді, журналісти, держслужбовці та інші.

САЙТ ДОСТУП ДО ПРАВДИ

Український портал, який допоможе надіслати електронні запити і отримати відповідь від чиновників. Кожен громадянин нашої країни має право отримувати інформацію, яка є публічною, саме для цього створений український ресурс «Доступ до правди». Щоб надіслати запит до відомства і запитати про те, що вас цікавить потрібно завітати на сайт, сформулювати текст запиту за формою на сайті, перевірити свою поштову скриньку. І не забудьте, що все, що ви напишете на сайті – стане надбанням народу, тому формулюйте свої побажання грамотно і без перебільшення)

САЙТ ПОЇЗДКА

Український сайт, який допоможе українським пасажирам. Суть сайту проста – допомогти українським пасажирам Української залізної дороги знати свої права. Якщо у вас щось сталося – завітайте на сайт, знайдіть свою проблему, та дізнайтеся, на що можна розраховувати згідно українського законодавства.