ЗАПРОШЕННЯ НА ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ (29 ЛИСТОПАДА)

29 ЛИСТОПАДА О 9:00 в зал засідань Асканія-Нова селищної ради ЗАПРОШУЄМО НА ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ ДЛЯ ОБГОВОРЕННЯ РОЗРОБЛЕНИХ В УСТАНОВЛЕНОМУ ПОРЯДКУ ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ: генеральні плани населених пунктів, плани зонування територій, детальні плани територій селищ ІЛЛІНКА, МОЛОЧНЕ, ПИТОМНИК, КОМИШ, МАРКЕЄВ

13:52 23.11.2018

УВАГА, ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ

Асканія-Нова селищна рада повідомляє про те, що в селищах громади (Молочне, Іллінка, Питомник, Маркеєв, Комиш) 13.09.2018 та 17.09.2018 року за участі заступника селищного голови Щербини Андрія Юрійовича, голови постійної депутатської комісії Буюклу Миколи Івановича, спеціаліста із земельних питань Берези Лілії Вікторівни та депутатів селища проходили громадські слухання по містобудівній документації, Зміни до Генеральних плани населених пунктів.

08:30 27.10.2018