УВАГА, ГРОМОДСЬКІ СЛУХАННЯ

Асканія-Нова селищна рада повідомляє про те, що в селищах громади (Молочне, Іллінка, Питомник, Маркеєв, Комиш) 13.09.2018 та 17.09.2018 року за участі заступника селищного голови Щербини Андрія Юрійовича, голови постійної депутатської комісії Буюклу Миколи Івановича, спеціаліста із земельних питань Берези Лілії Вікторівни та депутатів селища проходили громадські слухання по містобудівній документації, Зміни до Генеральних плани населених пунктів.

Мешканці громади висловлювалисвої думки та пропозицій які будуть взяті до уваги проектною організацією при розробці документації.

ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС

Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади завідувача  Асканійського дитячого ясла-садочка загального розвитку

09:54 12.09.2018