Чаплинський район, Херсонська область

Антикорупційна програма

Дата створення: 16:23 17.10.2017

Розробляється  антикорупційна програма. В рамках антикорупційного компоненту програми DOBRE. представники нашої громади пройшли навчання (стали учасниками тренінгу) в ході якого визначили  документ, який буде розроблений та прийнятий з метою запобігання корупції.

ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ!!!

Дата створення: 10:04 25.09.2017

Увага! Оголошення про суботник!

Дата створення: 09:16 20.09.2017

Шановні жителі громади!

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Дата створення: 10:58 14.09.2017

Асканія-Нова  селищна рада запрошує представників територіальної громади, суб’єктів господарювання до обговорення та чекає на пропозиції стосовно містобудівної документації – «Зміни до Генерального плану поєднаного з детальними планами територій та зонування смт Асканія-Нова» та «Зміни до Генерального плану поєднаного з детальними планами територій та зонування сщ. Новий Етап»

21 липня сесія!

Дата створення: 14:22 18.07.2017

Шановні депутати Асканії-Нова селищної ради !

Увага! Обговорення Страгії!

Дата створення: 15:01 06.07.2017

Дорогі земляки!  У рамках Програми "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність" (DOBRE), за фінансового сприяння USAID (United States Agency for International Development) в період з квітня по червень 2017 року Робочою групою об’єднаної громади Асканія-Нова при сприянні експертів Фундації Розвитку Місцевої Демократії з Польщі були напрацьовані окремі розділи документу "Стратегія розвитку об’єднаної громади Асканія-Нова на 2017-2025", які сьогодні виносяться нагромадське обговорення/консультації. Консультації триватимуть 2 тижні – від сьогодні, тобто 03 липня, до 16 липня 2017 р. Цей етап громадського обговорення є найважливішим етапом формування Стратегії, оскільки від кожного з мешканців буде залежати в якому напрямі ми будемо будувати спроможну громаду до 2025 року і куди будемо вкладати свої ресурси, державні кошти та кошти міжнародної технічної допомоги. Стратегія нашої громади якнайшвидше потрібна нам і для реалізації конкретних проектів на найближчі 3 роки починаючи вже із 2017 року із залученням коштів міжнародної технічної допомоги, зокрема Програми DOBRE. Після врахування Ваших пропозицій до кінця липня 2017 року Стратегія буде доопрацьована і винесена на сесію селищної Ради для затвердження. Ваші коментарі, зокрема пропозиції щодо завдань Стратегії, надсилайте до 16.07.2017 року на e-mail: askanianova2025@gmail.com. Формуляр для подачі коментарів, зауважень і пропозицій є доступним на інтернет-сторінці громади та в будинку селищної ради. Місце прийому пропозицій на паперових носіях: по вулиці Соборна, 28 селищна рада (Бойко Рита). Також за цією адресою Ви можете отримати консультації. Важливо! Ваші пропозиції будуть братися до уваги за умови, що пропозиції будуть містити ім’я, прізище та адресу подавача. Запланована також публічна консультаційна зустріч, на яку запрошуються всі бажаючі. Відбудеться вона 10 липня 2017 року о 10 годині ранку в приміщені актової зали селищної ради. Щиро запрошую. Прошу також поширити інформацію про дані консультації серед усіх зацікавлених осіб.

Проект герба та прапора громади Асканія-Нова

Дата створення: 13:34 06.06.2017

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!

Про створення ОСББ

Дата створення: 14:48 17.05.2017

До уваги власників квартир та нежитлових приміщень у багатоквартирних будинках за вул. Будівельна буд. №14, Соборна буд. №2, буд. №12, буд. №14, буд. №16, буд. №18, буд. №20, Центральна буд. №3, буд. №5.