ОГОЛОШЕННЯ

Оголошення про проведення конкурсу щодо визначення виконавця послуг із збору та вивезення твердих побутових відходів в Асканія-Нова ТГ.

16:30:20 09.03.2021

Конкурс на кращі інклюзивні практики

Другий рік поспіль громадська організація «Херсонська обласна організація підтримки дітей з синдромом Дауна та їх сімей «Сонячні діти Херсонщини» оголошує конкурс «Кращі інклюзивні практики України- 2021», м ета якого популяризувати досягнення у сфері соціальної інклюзії, досвід подолання соціального відчуження , а також ініціювати соціальні майданчики для обміну досвідом, можливостей для просування нових ідей сучасних тенденцій в області розвитку інклюзивних практик України.

15:17:50 26.02.2021