ПОДІЇ

Сторінка на стадії наповнення

З Днем Соборності України!

Шановні громадяни! День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря як велике державне свято — День Соборності України. Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на велелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Виголошення соборницької ідеї стало могутнім виявом творчої енергії нації та прагнення до етнічної і територіальної єдності. Ті вікопомні історичні події сформували підґрунтя для відродження незалежної соборної демократичної України та утвердження національної ідеї. У розмаї жовто-синіх знамен 22 січня 1990 року наші сучасники поєднали живим ланцюгом злуки Схід і Захід України. Тож вітаємо з Днем Соборності України і бажаємо, щоб Україна стала європейською державою. Дай, Боже, їй Мудрого Ярослава!

12:28 22.01.2019

Водохреща в ОТГ Асканія-Нова

19 січня православні та греко-католики відзначають свято Хрещення Господнього, який збігається з Богоявленням. Хрещення є третім великим святом різдвяно-новорічного циклу і пов'язане з хрещенням у Йордані Ісуса Христа.

11:14 19.01.2019