Музичні події маленького містечка

Дата: 28.12.2017 08:47

З підключенням до опалення музична школа зажила повноцінним своїм життям.

Грудень виявився насиченим і цікавим для ДМШ Асканія-Нова:

1) 01.12.2017 відбулася лекція-концерт для учнів молодших класів загальноосвітньої школи на тему «В ритмі танцю. Від бароко до сучасності». Цікаві розповіді з художніми та музичними ілюстраціями щодо танців різних епох явно сподобалися юним слухачам, а виконавці під оплески однокласників та під окрики «Браво» своїх класних керівників почувалися відомими артистами.

2) 19.12.2017 на День Святого Миколая відбулося свято «Присвячення в музиканти». В цей день першокласники вперше в житті виступали на сцені перед своїми вчителями і батьками. Свято вдалося на славу. Дітки наприкінці концерту отримали солоденькі «золоті медалі», а батьки – велику гордість за своє чадо.

3) 22.12.2017 відбувся великий Новорічний концерт. Яскраві костюми, блискучі виступи  музикантів, цікавий сценарій ввели в захват всю публіку. Дуже приємно було чути від батьків і гостей свята, що музична школа – єдине місце в Асканії-Нова, де відбувається справжнє чарівництво.

Директор ДМШ О.В.Карновська