Наваємось та впроваджуємо!

Дата: 10.07.2017 10:08

Асканія-Нова ОТГ намагається активно навчатися та впроваджувати в своїй діяльності партисипативне управління. Тому подали заявку та були відібрані до участі в навчанні, яке надає проект "Громадянській діалог - співпраця органів самоврядування ОТГ задля розвитку" В ході навчання учасники отримають не тільки навички, а й якісно створений План соціально-економічного розвитку громади. Перша сесія навчання (три дні) відбулась у м. Києві, учасники отримали домашнє завдання, яке планується виконати до наступної навчальної сесії. Організатором навчання стала Наталля Висиканець, а тренерами стали висококваліфіковані експерти (партнери програми "DOBRE") Наталля Ключник, Томаш Чубара, Вдовенко Юрій. Хочеться висловити вдячність за отримані навички та цікавий підхід до навчання! А всім учасникам за доброзичливе та цікаве спілкування й обмін досвідом!