Відбувся фестиваль «Кіно проти корупції»

Дата: 06.11.2017 10:18

З 10 по 21 жовтня в Асканії-Нова на базі селищної бібліотеки

відбувся фестиваль «Кіно проти корупції»

До програми увійшли європейські фільми, які досліджують природу корупції – від неприкритого зловживання владою політиків та корпорацій до негучних побутових конфліктів. Картини, представлені у рамках фестивалю, – призери світових кінофестивалів і документальні хіти.

«Брудні ігри» – фільм-розслідування про порушення прав людини у контексті великих спортивних заходів, а також корупційні схеми у футболі, боксі та в американській професійній баскетбольній лізі NBA.

Сатирична драма від режисера Паоло Соррентіно розповідає історію одіозного італійського прем'єр-міністра Джуліо Андреотті, який обирався на свою посаду сім разів. Фільм було відзначено Призом журі Каннського кінофестивалю.

«Поза дитини» – румунська драма про автокатастрофу, винуватець якої хоче «відмазатися» від вироку. Стрічку було відзначено «Золотим ведмедем» і призом Міжнародної асоціації кінопреси (FIPRESCI) Берлінського кінофестивалю.

З задоволенням переглянули фільми дорослі, діти і підлітки ОТГ Асканія-Нова.