VІ відкритий фестиваль авторської пісні «Співучі вітрила»

Дата: 06.06.2017 10:28

Асканія-Нова знову подорожує. Вже не в перший раз діти,  завдяки відділу освіти, кільтури, туризму та спорту, мають можливість відвідати цікаві місця та показати свої таланти. Так, делегація, у складі якої була Анастасія Литвиненко, відвідали 6-й відкритий міжнародний фестиваль авторської пісні «Співучі вітрила» ім. Володимира Ткача. І ось деякі враження від Анастасії:

«З 19 по 21 травня в м. Дніпро відбувся   VІ  відкритий фестиваль авторської пісні "Співучі вітрила" і у мене, завдяки допомозі нашого відділу освіти, культури і туризму, з'явилася гарна можливість потрапити туди разом з викладачами ДМШ Прудніковим  Андрієм Ігоровичем та Прудніковою Юлією Петрівною. Фестиваль проводився на території дитячого оздоровчого табору на березі Дніпра, сюда завітало  близько 300 учасників зі всієї України та близького зарубіжжя.  Я була учасником конкурсу, який складається з двох етапів. Перший -  відбірковий тур, я успішно пройшла, але у другому турі конкурс був сильний, тому участь у ньому для мене стало безцінним досвідом. З нами їздила разом Ірина Рижих, в свій час перша дитина-учасник української делегації на міжнародний Грушинський фестиваль, багаторазовий лауреат фестивалів, колишня випускниця нашої музичної школи, яка теж брала участь у конкурсі, але вже в дорослій номінації, зареєструвавшись від Асканії, і отримала звання переможця фестивалю, була нагороджена дипломом лауреата, а також цінними подарунками. Ми від усієї душі вітаємо нашу землячку з заслуженою перемогою та дякуємо відділу освіти, культури і туризму, його начальнику - Іванчаку Василю Дмитровичу, інспектору Фисині Аллі Вікторівні, за те, що допомогли нам здійснити поїздку на такий чудовий фестиваль».