У Вас проблеми з газовим опаленням? Ми готові ділитись досвідом енергетичної незалежності!

Дата: 03.03.2018 11:16

З утворенням Асканія-Нова громади була визначена першочергова мета – створити енергонезалежну громаду. За півтора роки існування громади ми перевели всі соціальні заклади на опалення з твердопаливними котлами на альтернативному твердому паливі. Для переходу було дуже мало часу, тому надзусиллями керівників та працівників у короткі строки встановлювалось обладнання. Часом працювали у режимі 24/7. Всі котельні мають сертифікацію та експертну оцінку.  Окрім зменшення видатків на опалення був забезпечений необхідний температурний режим у закладах. Та більше того, частково паливом забезпечує місцеве Комунальне підприємство «Асканія-Нова» (через подрібнювач створюють щепу з санітарної обрізки дерев та кущів) та місцеві фермери (збувають сільськогосподарські відходи). Далі планується закупити Лінію гранулювання та створювати свої пелети для потреб не тільки соціальних закладів, а й для населення по прийнятній ціні.

Для підсилення ефекту у соціальних закладах будуть замінені всі вікна, утеплені стіни…

Але вже сьогодні видно результат діяльності. За рік жодного разу навчальні заклади не закривались на карантин (грип), або у зв’язку з низьким температурним режимом у закладах.

Тож, отримавши корисний досвід готові ділитись ним.

І ніякі холоди нам не страшні!