Жителями громади розставлені пріоритети в сфері послуг

Дата: 13.02.2017 11:37

Наша громада Асканія-Нова селищна рада бере участь у програмі DOBRE Агенції з міжнародного розвитку США. Завдання програми полягає у тому, щоб допомогти об’єднаним громадам розробити стратегію з покращення надання послуг на місцевому рівні, а також економічного розвитку громад.

10 лютого  DOBRE організували загальні збори громади в смт Асканія-Нова та в с. Маркеєв з метою обговорення  пріоритетів у сфері надання послуг для нашої об’єднаної громади. За результатами зустрічі було визначено пріоритети у сфері послуг, які надаються в громаді з метою їх подальшого покращення. Відповідно до протоколу зборів були розставлені пріоритети наступним чином:

• Результати зустрічі в актовій залі Асканія-Нова селищної ради:
  1. Ремонт дороги – 27 голосів
  2. Ремонт водо мережі (покращення якості води, ремонт системи водовідведення, очисних споруд) – 26 голосів
  3. Закупівля обладнання для медичних установ – 17 голосів
  4. Місце для дозвілля, спілкування (будинки культури дитячі майданчики, центри місцевої активності) – 8 голосів
  5. Благоустрій кладовища – 6 голосів
  6. Створення притулку  для бездомних тварин  - 5 голосів
  7. Сортування сміття (розширення полігону ТВО) – 4 голоси
  8. Покращення якості зв’язку (Інтернет) – 3 голоси
  • Результати зустрічі в актовій залі Маркеєвської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів:
  1. Ремонт водо мережі (покращення якості води, ремонт системи водовідведення, очисних споруд) – 47 голосів
  2. Ремонт дороги – 36 голосів
  3. Покращення  медичних послуг – 23 голоси.

Саме від нас залежить покращення життя у нашій громаді, тому ваша активна участь у заходах, які організовуються є дуже корисною.