Реалізовано інфраструктурний проект «Реконструкція артезіанської свердловини №18-369 с. Маркеєв Чаплинського району Херсонської області»

Дата: 28.12.2017 14:41

Відсутність якісного водопостачання громадян с. Маркеєв Асканія-Нова селищної ради є щоденною проблемою у зв’язку з перебоями у постачанні води. На сучасному етапі розвитку сільських громад гостро постала необхідність у будівництві сучасної системи водопостачання, що забезпечить відповідний рівнь життя.

До 2017 року склалася складна ситуація із водозабезпеченням села Маркеєв. Обладнання артезіанської свердловини потребує термінової заміни, через часті виходи з ладу та надмірне споживання електроенергії . У зв’язку з відсутністю коштів у місцевому бюджеті на реалізацію природоохоронного заходу питання вже багато років залишалося не вирішеним. Тому, за кошти інфраструктурної субвенції відбулась реконструкція артезіанської свердловини №18-369 с.Маркеєв. Загальна кошторисна вартість проекту становить 995,408тис. грн.