Готуємось до футбольного сезону

Дата: 15.03.2017 14:43

Якщо мільйону людей поставити запитання, яка гра найпопулярніша в світі, то більшість скажуть - футбол, Коли розпочинається сезон футболу, то жителі нашої громади забувають про всі свої справи заради того, щоб насолоджуватися цікавими матчами та вболівати за свою команду. Не варто цьому дивуватися, адже футбол об'єднує мільйони людей, а грають в цю гру на аматорському рівні майже в кожному дворі. Любителі футболу погодяться, що під час перегляду матчу всім хочеться спостерігати цікаву гру на гарному полі. Тому сьогодні проводяться роботи по облаштуванню стадіону в селищі: обробка землі поля, його засівання. Тепер у нас буде гарне професійне покриття футбольного поля, а значить тисячі жителів громади матимуть змогу не тільки спостерігати за цікавою грою на облаштованому полі, а й самі матимуть змогу долучитись до даного виду спорту.