X Міжнародний фестиваль-конкурс пісні та музики «Золотий Орфей»

Дата: 26.02.2018 14:53

16 – 19 лютого у м. Дніпро відбувся X Міжнародний фестиваль-конкурс пісні та музики «Золотий Орфей», в якому взяли участь талановиті діти музичної школи Асканії-Нова. Географія фестивалю досить обширна: Дніпро, Суми, Запоріжжя, Павлоград, Черкаси, Харків, Краматорськ, Одеса та ін. Також були представники з Польші та Грузії. Виступи наших дітей були високо оцінені поважним журі, та відмічені дипломами фестивалю: диплом лауреата II ступеня – тріо гітаристів (Кравченко Євгеній, Долгополов Нікіта, Івасенько Петро), диплом лауреата III ступеня – фортепіанний дует (Мельничук Вікторія, Писаренко Мирослава), диплом лауреата III ступеня – тріо гітаристів (Ковальчук Аміна, Могильницький Олексій, Головатий Олександр). Окрім участі у конкурсі діти отримали багато яскравих вражень від відвідування театру опери та балету. Їм пощастило потрапити на постановку за мотивом відомої дитячої казки Шарля Перро «Спляча красуня». Підготували учнів та супроводжували у поїздці викладачі ДМШ Пруднікова Ю.П. та Прудніков А.І.

Батьки, учні та викладачі виражають щиру подяку   відділу освіти, культури спорту і туризму, а особисто Іванчаку Василю Дмитровичу за фінансову підтримку у здійсненні поїздки.

З повагою, батьки учнів ДМШ