Завершилась робота над Стратегічним планом розвитку громади

Дата: 20.07.2017 14:56

Відбулось останнє засідання робочої групи з питання розробки Стратегічного плану розвитку громади - тепер 21.07.2017 року виносимо на розгляд сесії селищної ради Асканії-Нова ОТГ. Шість місяців експерти з програми "DOBRE" та активні жителі громади "творили" своє майбутнє. На душі радісно, бо завершився цей довготривалий процес. Але і сумно - поїхали експерти (Олег Карий, Давід Хоінкіс, Наталля Морозюк), які стали "своїми". Тож, ми "творці" свого майбутнього маємо в своїх руках "інструмент" зростання нашої громади. Давайте разом будувати наше майбутнє, розбудовувати нашу громаду!

P.s Давід та Олег подарували нашій громаді не тільки "інструмент" розвитку, а й відео "Як ми працювали над Стратегією".https://youtu.be/oTb9oTuL2MA