НА САЙТІ ХЕРСОНСЬКОЇ ОДА ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ МСП РЕГІОНУ

Дата: 30.03.2017 15:37

Стратегія розвитку малого та середнього підприємництва Херсонської області на період до 2020 року,
підготовлена експертами Програми USAID ЛЕВ вже розміщена на сайті Херсонської ОДА [1] для громадського обговорення.
 Стратегія є ключовим документом у регіональному пакеті програмних документів для Херсонської області, які були підготовлені Програмою USAID ЛЕВ. У 2016 році експерти Програми презентували два інші документи цього пакету - Профіль МСП та Експортний профіль Херсонської області.
Чекаємо на Ваші коментарі та зауваження за адресами:

lev_2@ier.kiev.uabusiness.ks.oda@ukr.net або https://goo.gl/forms/SdjGQLdgQYEIdhrH2