БЛАРОУСТРІЙ ПРИЛЕГЛОЇ ТЕРИТОРІЇ

Дата: 16.08.2018 08:37

Благоустрій прилеглої теріторії. ОЗ Асканія-Нова-гімназія для селища - соціально-культурний центр. Вона повинна як «храм знань» притягувати і дітей і дорослих. Перше враження від перебування в гімназії може стати покликом до бажання навчатися в ній. В гімназії все повинно бути принизано прагненням до прекрасного, а школярі повинні навчатися відчувати,розуміти, цінувати, і найголовніше творити красу. Благоустроєна територія позитивно впливає на виховання та навчання дітей.. Ось чому благоустрій пришкільної території має не тільки естетичне, а й освітнє значення. «Візитною карткою» гімназії повино бути подвір'я, яке має бути чистим і гарним. Саме тому вирішення даного питання почати з оформлення пришкільної території, а саме реконструкція площі біля головного входу для проводження урочистостей.