ЗАПРОШЕННЯ НА ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ (29 ЛИСТОПАДА)

Дата: 23.11.2018 13:52

29 ЛИСТОПАДА О 9:00 в зал засідань Асканія-Нова селищної ради ЗАПРОШУЄМО НА ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ ДЛЯ ОБГОВОРЕННЯ РОЗРОБЛЕНИХ В УСТАНОВЛЕНОМУ ПОРЯДКУ ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ: генеральні плани населених пунктів, плани зонування територій, детальні плани територій селищ ІЛЛІНКА, МОЛОЧНЕ, ПИТОМНИК, КОМИШ, МАРКЕЄВ

Асканія-Нова  селищна рада запрошує представників територіальної громади, суб’єктів господарювання до обговорення та чекає на пропозиції стосовно містобудівної документації – «Зміни до Генерального плану поєднаного з детальними планами територій та зонування сщ Іллінка», «Зміни до Генерального плану поєднаного з детальними планами територій та зонування сщ Молочне», «Зміни до Генерального плану поєднаного з детальними планами територій та зонування сщ Питомник», «Зміни до Генерального плану поєднаного з детальними планами територій та зонування сщ Комиш» та «Зміни до Генерального плану поєднаного з детальними планами територій та зонування сщ Маркеєв»

Зміни до генерального плану с. Молочне

План існуючого використання території с. Молочне

Проектний план с. Молочне №1Проектний план с. Молочне №2

Схема вулично-дорожньої мережі, сільського та зовнішнього транспорту с. Молочне

Схема інженерного обладнання території с. Молочне

Схема зонування території с. Молочне

ПЗ Молочне (ЗОНУВАННЯ)

Зміни до генерального плану с. Комиш

План існуючого використання території с. Комиш

Проектний план с. Комиш №1Проектний план с. Комиш №2

Схема вулично-дорожньої мережі, сільського та зовнішнього транспорту с. Комиш

Схема інженерного обладнання території с. Комиш

Схема зонування території с. Комиш

ПЗ Комиш (ЗОНУВАННЯ)