Професійна освіта - це запорука конкурентоспроможності на ринку праці

Дата: 25.02.2019 09:06

Професійна освіта – одна із найвищих цінностей людини і суспільства, яка є запорукою конкурентоспроможності на ринку праці.

З метою її підвищення Державна Служба зайнятості може підготувати кваліфіковані кадри за професіями актуальними на ринку праці.

В цілому, в системі Державної служби зайнятості створено 11 Центрів професійно-технічної освіти ДСЗУ, де здійснюється професійне навчання за 88 професіями.

Для швидкого та ефективного забезпечення роботодавців Херсонщини кваліфікованими робітничими кадрами створений навчальний заклад ДНЗ «Херсонський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості України», який не лише якісно готує робітничі кадри, а й впроваджує технології дистанційного навчання та навчання з елементами дуальної освіти.

ДНЗ «Херсонський центр професійно-технічної освіти ДСЗУ» пропонує  підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації осіб за груповими та індивідуальними навчальними планами та програмами за професіями:

• продавець продовольчих товарів
  • продавець непродовольчих товарів
  • касир торговельного залу
  • овочівник
  • плодоовочівник
  • бармен
  • офіціант
  • тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва
  • швачка

Навчання за даними професіями здійснюється у м. Нова Каховка.

Професійне навчання зареєстрованих безробітних здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного страхування на випадок безробіття.

Проживання на період навчання для кожної особи — безкоштовне.

По закінченні навчання слухачам видається документ державного зразка.

Саме у цьому навчальному закладі:

• стислі терміни навчання, розраховані на різні вікові категорії населення;
  • сучасна матеріально-технічна база;
  • гнучкі навчальні плани та програми з врахуванням Ваших потреб;
  • групова та індивідуальна форми навчання;
  • можливість навчання на базі підприємств;
  • можливість залучення досвідчених фахівців підприємства до навчального процесу.

Також пропонуються короткотермінові курси з вивчення новітніх технологій та найсучаснішого обладнання, навчання окремим компетенціям.

У разі виникнення питань та бажання отримати професійну освіту, звертайтеся до  Чаплинської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості