Хто працює, а хто бреше?

Дата: 05.03.2019 19:09

Фото без опису

5 березня 2019 року на 24 сесії VII скликання депутат звинуватила голову селищної ради у брехні.

Оперуючи таким гучним словом, не підкріплюючи його фактами та доказами, депутат може порушувати п.5 ст. 8  Закону України "Про статус депутатів місцевих рад".

В той час, коли громада та депутати селищної ради затвердили "Звіт голови за 2018 рік", та кожне його слово підтверджене реальними справами, дехто з депутатів має "сміливість" обвинувачувати голову у брехні.
Коли деякі постійні комісії, особливо "Комісія з питань планування, бюджету та фінансів, економічної політики та реформ, транспорту, будівництва і комунального господарства", до сих пір не можуть надати протоколи за 2017 рік та декілька протоколів за 2018 рік, громада,  прийнявши нові виклики, продовжує працювати в рамках децентралізації та поліпшення життя населення.
Тому шановні! Перед тим як побачити в чужому оці соломинку, треба заглянути в своє, чи немає там колоди.