Нова комунальна техніка вже працює...

Дата: 05.01.2018 16:02

З метою підвищення якості надання комунальних послуг мешканцям був розроблений та реалізується інфраструктуриний проект «Придбання обслуговуючої техніки для Комунального підприємства «Асканія-Нова»Асканія-Нова селищної ради в об’єднаній територіальній громаді Асканія-Нова селищної ради у Херсонської області» (сміттєвоз,трактор, подрібнювач деревини)". Закуплена техніка та обладнання, яке вже застосовують у своїй роботі працівники КП "Асканія-Нова" Асканія-Нова селищної ради (машина для прочистки каналізаційних труб "Кобра", стиковий зварювальний апарат, причеп тракторний 2ПТС-4, садовий трактор, бур навісний тракторний, гідродинамічна машина, навантажувач ПБМ, щітка МК-2, пилосос садовий).