Разом з "Добре" вдосконалюємо фінансове управління

Дата: 24.01.2018 16:20

23 січня директор програми «Добре» - Беррі Рід разом з експертами:  Ангелою Бочі (експерт з фінансового управління), Анною Загорулько (програмний спеціаліст), Ольгою Шубіною(експерт-аудитор) у стінах селищної ради провели презентацію звіту по фінансовому управлінню в громаді.  Під час зустрічі Ольга Шубіна (експерт-аудитор) презентувала звіт щодо фінансового управління в громаді. Згодом  Ангела Бочі   обговорила з присутніми по кожному пункту плану покращення фінансового управління. Загалом нарада тривала близько 2 годин. Завдання окреслені, проект Плану дій з управління фінансами обговорений. Тож, готові до продуктивної роботи!

P.s. Що більше ми працюємо з експертами програми "Добре", тим більше упевнюємось в тому, що нам пощастило бути учасниками цієї програми!