Свято весни у дитячому садочку

Дата: 21.03.2017 16:43

Березень — перший місяць весни. Навесні народжується все прекрасне. З приходом весни оживають луки, ліси, поля, вся наша барвиста земля. У березні ми відзначаємо свято наших найдорожчих, найрідніших і наймиліших матусь і бабусь. Дзвінкі краплинки, перші квіти, зігріті першими сонячними променями – це весна. Ра­зом із нею настає на нашій планеті Міжнародний жіночий день це свято найкрасивішої,найелегантнішоїї, найдобрішої, найніжнішої половини людства. Од­ним словом — свято жінок! Мама – перше слово, яке з радісною усмішкою вимовляє дитина. Матір у всі віки шанували, любили…Так 17 березня 2017 року у старшій групі Асканійському дитячому ясла-садку загального розвитку пройшов святковий конкурс «Мами та доньки». Дітки разом із педагогами дитячого навчального закладу вітали своїх мам, бабусь зі святом весни, з 8 Березня. Свята проводились у музичному залі, який яскраво оформлений. У конкурсі брали участь 10 пар-учасниць: мама Марина і донечка Майя, мама Аня та донька Віталіна, мама Ірина і її донечка Лерочка, мама Анастасія і донечка Ліза, мама Оксана та донечка Ліза, мама Людмила і донька Аня, Мама Мирослава та донечка Єсенія, мама Аня і донька Домініка, мама Любов і донька Каміла та мама Вікторія і донечка Вероніка. Конкурсна програма була розпочалась з представлення учасниць - мами з доньками показали свої візитки. Кожна пара була творчо-різноманітна. Але самий-самий креативний конкурс був «Юні Попелюшки на балу», тільки сукні у «попелюшок» були незвичайні, їх матусі - чарівниці пошили з підручного матеріалу, які вражали своєю вишуканістю, різноманітністю. Віталінка була вбрана в сукню з пластикових тарілочок, прикрашених яскравими квіточками, Аня, Лерочка та Лізонька мали сукні з газет, Єсенія пишалася бути «Шаховою королевою», Домініку вбрали в сукню з журналів мод, Каміла та Майя красувалися в сукні з поліетиленових пакетів, Вероніка виглядала дуже гарно в сукні з паперових конусів, незвичайно винахідливо виглядала Лізонька у сукні з повітряних кульок. Всі мами дуже важно працювали, були винахідливі, кмітливі, вправні, творчі та дуже тяжко було вибрати переможницю. Вихованці красномовно декламували вірші, весело співали пісень, артистично та майстерно танцювали, приємно вражаючи своїх батьків наявними талантами. Діти дарували різноманітні подарунки, зроблені власними руками, своїм мамам, бабусям. Не залишилися осторонь і дорослі. Тата і мами, бабусі й дідусі під час проведення ігор проявили високий артистизм, винахідливість та спритність. Конкурс «Мами та доньки», присвячений святу весни в дитячому садочку вдався на славу й приніс у душі малечі та їх батьків красу весни, ніжність квітів та сонячне тепло.