Ми учасники "DESPRO"

Дата: 25.09.2017 22:11

DESPRO — це швейцарсько-український проект “Підтримка децентралізації в Україні”, який фінансується Швейцарською Конфедерацією через Швейцарське бюро співробітництва (ШБС/SDC) та впроваджується Швейцарським центром ресурсів та консультацій з питань розвитку (Skat).

Місія проекту полягає в оптимізації системи управління та сприянні ефективному місцевому розвитку в Україні, що, в свою чергу, створить новий імпульс як для демократичних процесів, так і для надання послуг на рівні громади.Школа місцевого самоврядування DESPRO ? це комплексна навчальна програма практичного спрямування для представників ОМС усіх рівнів, що була створена у 2014 році у рамках Швейцарсько-українського проекту “Підтримка децентралізації в Україні” DESPRO.
Головною метою започаткування Школи DESPRO є формування критичної маси лідерів ОМС, які розуміють суть й перспективи реформ, готові брати практичну участь у реформуванні суспільних відносин, запроваджувати зміни та поширювати набуті знання.

Наша команда на чолі з головою селищної ради була відібрана для навчання у Школі самоврядування.