Перетворення в дитячому садку смт Асканія-Нова

Дата: 10.09.2017 22:16

В дитячому садку загального розвитку Асканія-Нова проводиться капітальний ремонт приміщення кухні. Замінені вікна, двері, кладеться нова плитка, закуплене обладнання (плити, холодильник, морозильна камера та ін.). Також, нагадаємо, що в дитячому садку у лютому був встановлений твердопаливний котел, завдяки чому підтримувався комфортний температурний режим для дітей. Тому, сьогодні постала проблема з місцем зберігання палива для котла. Силами працівників (чоловіків) Відділу освіти, культури, спорту і туризму та дитячого садка (охоронці) 09.09. будується огорожа, яка допоможе впорядкувати привезене паливо (не буде розкидане по всій території та збережеться від вітру). Будівельні матеріали взяли з розібраного даху будинку культури села Питомник (зараз його перекривають на новий).