Сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку ринку ЖКХ.

Дата: 12.08.2017 22:37

8 серпня 2017 р. у Херсоні за ініціативи Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства відбулося засідання круглого стола "Формування прозорих відносин споживача та надавача послуг на ринкуЖКХ: роль управляючих компаній". У ньому взяли участь представники районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, керівники водо-, теплопостачання підприємств, керівники житлових організацій, голови ОСББ. Від громади селища Асканія-Нова приймали участь: замісник голови громади Щербина А.Ю., начальник комунального підприємства "Асканія-Нова" Лизун О.С., голова правління ОСББ "Асканія-Старт", депутат VII скликання Блохін В.А., голова правління ОСББ "Асканія-Гарант", депутат VIII скликання Герасименко Т.Г. В рамках засідання були розглянуті питання, які стосуються якості та стандартів послуг у сфері управління житлом, визначення на конкурентних засадах управителів житлових будинків, формування інституту професійних управителів, впровадження комерційного обліку теплової енергії та холодного водопостачання. В обговорені теми "круглого столу " з інформацією про сучасний стан, розміром тарифів за послуги, та як і спроможністю співвласників виступив від громади селища Асканія-Нова голова правління ОСББ "Асканія-Старт", депутат VII скликання Блохін В.А.                                                                                                                         Голова правління ОСББ "Асканія-Гарант", депутат VIII скликання Герасименко Т.Г.