Новини громади

Майстер-клас «Пасхальна іграшка в стилі тільда» в селищній бібліотеці

13 квітня 2017 року в читальному залі селищної бібліотеки Асканія-Нова відбувся майстер-клас «Пасхальна іграшка в стилі тільда». Були присутні учні 6а класу НВК Асканія-Нова – гімназія ( волонтери бібліотеки) та маленькі читачи селищної бібліотеки зі своїми матусями.

10:19 21.04.2017

Захід «Свято в рідній оселі: Великдень» у селищній бібліотеці

06.04 бібліотекарі співпрацюючи з керівниками гуртків  НВК Асканія-Нова – гімназія Портновою М.М. та Гавриловою О.О. для дітей 2-х класів відбулася екскурсія по бібліотеці (бібліотечному музею народознавства).

10:12 21.04.2017

Люди Свободи  гаранти незалежності

7-13 квітня 2017 року в виставковій залі селищної бібліотеки смт Асканії-Нова відбулася виставка «Люди Свободи  гаранти незалежності». Організатори : Український інститут національної пам’яті, галузевий державний архів Служби безпеки України, Центр досліджень визвольного руху.

09:43 21.04.2017

Як ми провели весняні канікули

Нам дуже пощастило, адже ми були єдиними  із Херсонщини учасниками ХVІІ Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячого та юнацького виконавського мистецтва «Акорди Хортиці 2017»., який проходив у м.Запоріжжя. Розпочався конкурс-фестиваль концертом, на якому виступали заслужені артисти України та інших країн.

15:36 11.04.2017

Спільними зусиллями

8 квітня в смт Асканія-Нова відбулось перегорання 10 КВт кабелю одночасно  в двох місцях (у районі  «другого підйому» та біля КНС), що живив мотор для викачування каналізаційних стоків у відстійники. Тож, жителі селища та Біосферний заповідник опинилися під загрозою «потонути в нечистотах». Мешканці вулиці Фальц-Фейна залишилися без електропостачання та одночасно   відбувалось вимушене  відключення водопостачання в селищі.

14:14 11.04.2017

Михайло Сахаров - кращий тренер з боксу

В соціальній мережі  ВК на сторінці "Подслушано в Аскании-Нова" було повідомлено:"Сахарова Михайла Юрійовича визнали найкращим тренером з боксу, що минає. Варто зазначити, що Михайло Сахаров вже багато років викладає бокс в нашому невеликому містечку. Його вихованці неодноразово ставали чемпіонами та призерами чемпіонатів України, міжнародних, всеукраїнських та обласних турнірів. Ця людина відкрила дорогу в життя багатьом дітям. І за це йому хочеться сказати величезне спасибі!  Довгих Вам років життя, міцного здоров'я, і удачі в цій нелегкій справі!

11:28 07.04.2017