Новини громади

Робоча зустріч щодо аналізу Дорожньої карти з ГО "ГЦ "Нова генерація"

28 січня 2019 року відбулася робоча зустріч щодо аналізу виконання Дорожньої карти з покращення умов залучення громадян та визначення доцільних заходів у 2019 році.  Від ГО "ГЦ "Нова генерація" були присутні експертка проекту "Голос громади в місцевому самоврядуванні" Ольга Жукова та менеджерка проекту Наталія Дорофєєва. Від представників місцевої влади - спеціаліст із соціальних питань Марина Стужук, заступник селищного голови Андрій Щербина, секретар селищної ради Олена Шестак, менеджер з питань розвитку території та інвестицій Сергій Ведмеденко, бухгалтер селищної ради Ольга Кравець, депутати селищної ради Олександра Вєтрякова та Олена Крилова. В ході зустрічі обговорили кожен пункт Дорожньої карти та провели роботу по її удосконаленню.

18:42 28.01.2019

Презентація результатів РМСІ

21 січня в приміщенні актового залу Асканія-Нова селищної ради програмний спеціаліст програми DOBRE - Анна Загорулько презентувала  результати PMCI. За результатами оцінювання ми побачили плюси та мінуси, зрозуміли в якому аспекті треба більш активно працювати.

22:15 21.01.2019