Новини громади

Серпнева конференція - особлива педагогічна традиція

Серпнева конференція - особлива педагогічна традиція, зігріта теплом останніх літніх днів і любов'ю до професії.Це час відліку нових справ, нового витка життя в освіті, що знаменує початок шкільного марафону довжиною ще в один рік.

13:18 10.09.2018

Готовність навчальних закладів до нового 2018-2019 навчального року ОЗ НВК Асканія-Нова

Комісія у складі представників селищної ради, депутатського корпусу та працівників відділу освіти ОТГ Асканія-Нова перевірили готовність навчального закладу ОЗ НВК Асканія-Нова до нового навчального року

14:14 04.09.2018

Перший дзвоник в Маркеєвській загальноосвітній школі І-ІІ ступеня Асканія-Нова селищної ради

01.09.2018 року в с. Маркеєв, що входить до складу ОТГ Асканія-Нова відбулося святкування "День знань". На урочисту подію завітав селищний голова Свінціцький В.К. з поздоровленнями та подарунками для школярів. Також дітей привітали зі святом депутати селищної ради Савіцько О.В. Райко М.І. та Грильов Р.І.

12:14 02.09.2018

Готовність навчальних закладів до нового 2018-2019 навчального року.Маркеєво.

Комісія, у складі депутатів селищної ради Асканія-Нова Туринської Н.А., та Вєтрякової О.І., за участю заступника селищного голови Щербини А.Ю., та виконуючого обовязки начальника відділу освіти Бажаном С.Є. було проінспектовано готовність до навчального року 2018-2019 в с. Маркеєв.

12:05 02.09.2018

МУЗИЧНА ШКОЛА

http://У нашій КЗ «Дитячий музичній школі «Асканія-Нова» працюють кваліфіковані викладачі, навчаються талановиті діти, які виступають на всіх святах ОТГ Асканія-Нова селищна рада, гідно представляють Асканію на обласних, Всеукраїнських і міжнародних конкурсах та займають призові місця, тому їм потрібен хороший концертний зал. Тому зараз майже закінчується поточний ремонт концертного залу.

16:25 29.08.2018

СЕМІНАР "ТЕХНІКА ПОШУКУ РОБОТИ"

21 серпня 2018 року,у приміщені селищної ради ,у рамках соціального проекту "Шлях до успіху",відбувся семінар "Техніка пошуку роботи".

13:55 27.08.2018

День Державного прапора України в Асканія-Нова

В ОТГ Асканія-Нова відбулося свято присвячене до Дня Державного прапора України, яку підготували працівники відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту ОТГ Асканія-Нова.Підняти Державний прапор України ведучі запросили учасника АТО Котова Олега та найактивнішу дівчинку селища у галузі освіти та культури Шокун Анну.      Танцювальна группа "Альтаїр", під керівництвом Ладарєвої Ганни підготували танці, присвячених цьому святу. Дякуємо діткам, які були участниками святкування, їх батькам, та керівнику группи "Альтаїр" за створенння святкової атмосфери!!!

09:08 26.08.2018

Досвід громад в процессі проведення децентралізації, це загальниї успіх держави

Досвід громад в процессі проведення децентралізації, це загальниї успіх держави. 10.08.2018 року депутатський корпус ОТГ Асканія-Нова та спеціалісти різних професій перебували в Музиківській ОТГ для обміном досвіду в різних направленнях, як по адміністративній так і по практичних навичках.

09:01 26.08.2018