Новини громади

Обрали тему проекту по 2 послузі від програми DOBRE

2 листопада відбулося засідання робочої групи по другій послузі за підтримки програми DOBRE. Із переліку запропонованих послуг обрали "шкільну/дошкільну освіту", а конкретніше - "Реконструкція опалення ОЗ НВК Асканія-Нова-гімназія".

08:07 09.11.2018

Підписаний договір для реалізації спільного проекту "Соляна дорога"

Під час панельної дискусії «Співробітництво для розвитку» був підписаний договір про співробітництво між трьома громадами Асканія-Нова, Тавричанська та Присиваська на реалізацію спільного проекту «Соляна дорога».

08:31 08.11.2018

Благодійна акція "Подалуй тепло дітям"

02 листопада о 10:30 в приміщенні селищної ради пройшла благодійна акція "Подалуй тепло дітям", метою якої було придбання нових, теплих речей, за фінансової підтримки Свінціцького Віталія Каземировича. Данною акцією було охоплено 15 дітей.  Було організовано "солодкий стіл", під час якого було вручено подарунки. Під час акції діти також мали змогу поспілкувалися с селищним головою, задати запитання.

15:59 03.11.2018

2 листопада 2018 року о 9:00 в Асканійському дитячому ясла-садку загального розвитку провели родинне свято присвячене сім'ї. Були присутні такі шановні гості як: голова селищної ради Свінцицький В. К., начальник відділу освіти, культури, спорту і туризму Цой І. Ф., депутат Вєтрякова О. І.. В теплій, дружній атмосфері відбулися привітання дітей, проводилися заходи по патріотичному вихованню, а також приурочена цьому святу ярмарка

15:47 03.11.2018

Бюджет для громадян ОТГ Асканія-Нова, 2018 рік