Новини громади

Суботник в ОТГ Асканія-Нова

Працівники державних та бюджетних установ ОТГ Асканія-Нова, депутати місцевої влади самоврядування 17.08.2018 року провели під егідою селищної ради в смт. Асканія-Нова та в селищах суботники присвяченні 27-ї річниці дня Незалежності України. Щира подяка мешканцям громади, які приймали участь в суботнку та небайдужі до благоустрою власного населеного пункту!!!

08:56 26.08.2018

ОБМІН УСПІШНИМ ДОСВІДОМ

21 серпня 2018 року задля обміну успішним досвідом ОТГ, Програма USIAD/DOBRE організувала  навчальний тур до ОТГ Асканія-Нова ,представників місцевого самоврядування Добропільського району Донецької області,які висловили бажання вивчити досвід успішних об`єднаних територіальних громад.Програма візиту передбачала робочі зустрічі з головою та представниками виконкому,місцевими депутатами,апаратом селищної ради,відділом освіти та культури.які ділилися досвідом створення та розвитку ОТГ.Також відвідали,найбільш важливі об`єкти на території об`єднаної громади.

11:13 23.08.2018

Бачу, Можу, Допоможу!!!

21.08.2018 року в смт. Асканія-Нова представники громади ОТГ Асканія-Нова зустрічали участників Всеукраїнського велопробігу "Бачу, Можу, Допоможу" за участю незрячих людей. Даних участників велопробігу у кількості двадцяти семи осіб, було прийнято адміністрацією селищної ради "Асканія-Нова" та громадськими активістами. Їм було запропоновано зупинитися та відпочити на території ОТГ Асканія-Нова. Члени громади ОТГ Асканія-Нова до Всеукраїнської акції велопробігу "Бачу, Можу, Допоможу" віднеслись з розумінням.

18:37 22.08.2018

БЛАРОУСТРІЙ ПРИЛЕГЛОЇ ТЕРИТОРІЇ

Благоустрій прилеглої теріторії. ОЗ Асканія-Нова-гімназія для селища - соціально-культурний центр. Вона повинна як «храм знань» притягувати і дітей і дорослих. Перше враження від перебування в гімназії може стати покликом до бажання навчатися в ній. В гімназії все повинно бути принизано прагненням до прекрасного, а школярі повинні навчатися відчувати,розуміти, цінувати, і найголовніше творити красу. Благоустроєна територія позитивно впливає на виховання та навчання дітей.. Ось чому благоустрій пришкільної території має не тільки естетичне, а й освітнє значення. «Візитною карткою» гімназії повино бути подвір'я, яке має бути чистим і гарним. Саме тому вирішення даного питання почати з оформлення пришкільної території, а саме реконструкція площі біля головного входу для проводження урочистостей.

08:37 16.08.2018

МИСТЕЦТВО ТАНЦЮ-ЦЕ КРАСА І СИЛА

Мистецтво танцю – це краса і сила. Спортивні танці – це сучасний вид ДЮСШа, діяльність якого спрямована на розвиток талантів та здібностей дітей. Для реалізації цього завдання необхідна зала. Для повноцінного функціонування актової зали зараз проводяться ремонтні роботи, а саме: відремонтуються стіни, стеля, підлога, водопостачання та інше. Адже незабаром до зали прийдуть малюки, у якій проводяться заняття хореографічного гуртка «Альтаїр».

08:34 16.08.2018

ПІДГОТОВКА ДО ЗИМИ

Підготовка до зими. Незабаром настане осінньо-зимовий період 2018-2019 років, тому Асканійський дитячий ясла-садок загального розвитку заздалегідь розпочав підготовку. Адже опалювати газом і за відносно теплої зими освітні заклади дороге задоволення.

08:28 16.08.2018

Туристичний шлях "СОЛЯНА ДОРОГА"

10.08.2018 року Туристичний шлях "СОЛЯНА ДОРОГА". Створюється унікальний проект трьох ОТГ: Асканійської, Таврічанської та Присивашської. Представники цих громад пройшлись сьогодні цим унікальним маршрутом.

13:50 13.08.2018