Новини громади

Ремонтні роботи в дитячому садочку Асканія-Нова

Жовтий, зелений, червоний, синій - яскравий сучасний дизайн зустрінуть павільйони у Асканійському дитячому ясла-садку загального розвитку Асканія-Нова селищної ради своїх вихованців після літніх канікул, де вони матимуть змогу гратися.

19:32 12.09.2018

Серпнева конференція - особлива педагогічна традиція

Серпнева конференція - особлива педагогічна традиція, зігріта теплом останніх літніх днів і любов'ю до професії.Це час відліку нових справ, нового витка життя в освіті, що знаменує початок шкільного марафону довжиною ще в один рік.

13:18 10.09.2018

Готовність навчальних закладів до нового 2018-2019 навчального року ОЗ НВК Асканія-Нова

Комісія у складі представників селищної ради, депутатського корпусу та працівників відділу освіти ОТГ Асканія-Нова перевірили готовність навчального закладу ОЗ НВК Асканія-Нова до нового навчального року

14:14 04.09.2018

Перший дзвоник в Маркеєвській загальноосвітній школі І-ІІ ступеня Асканія-Нова селищної ради

01.09.2018 року в с. Маркеєв, що входить до складу ОТГ Асканія-Нова відбулося святкування "День знань". На урочисту подію завітав селищний голова Свінціцький В.К. з поздоровленнями та подарунками для школярів. Також дітей привітали зі святом депутати селищної ради Савіцько О.В. Райко М.І. та Грильов Р.І.

12:14 02.09.2018

Готовність навчальних закладів до нового 2018-2019 навчального року.Маркеєво.

Комісія, у складі депутатів селищної ради Асканія-Нова Туринської Н.А., та Вєтрякової О.І., за участю заступника селищного голови Щербини А.Ю., та виконуючого обовязки начальника відділу освіти Бажаном С.Є. було проінспектовано готовність до навчального року 2018-2019 в с. Маркеєв.

12:05 02.09.2018

МУЗИЧНА ШКОЛА

http://У нашій КЗ «Дитячий музичній школі «Асканія-Нова» працюють кваліфіковані викладачі, навчаються талановиті діти, які виступають на всіх святах ОТГ Асканія-Нова селищна рада, гідно представляють Асканію на обласних, Всеукраїнських і міжнародних конкурсах та займають призові місця, тому їм потрібен хороший концертний зал. Тому зараз майже закінчується поточний ремонт концертного залу.

16:25 29.08.2018